Můj blog nyní nabízí 54 ČLÁNKŮ. Doporučuji vám navštívit - EROTICKÉ POMŮCKY - moji druhou stránku o erotických pomůckách.

pondělí 10. září 2012

Hledáme bod G - první vibrátor, pak až s partnerem (erotické pomůcky)Výzkumy sexuologů ukázaly, že jen jedna ze tří žen prožívá při sexu orgasmus. Smutné, ne? Pomůžeme vám změnit to.

Hlavní problém? Naše neupřímnost. Samozřejmě, i neznalost mužů, jak a čím nám udělat dobře.

Sabine Ehgoetz, renomovaná novinářka zabývající se tematikou ženského života a erotiky, na serveru cosmopolitan.de píše, že mnohdy ani my sami netušíme, jakým způsobem bychom si měli nechat erotické zóny stimulovat. A pak mnoho z nás orgasmus předstírá, jen abychom nezranili ego našeho partnera. A to není fér!
Fiktivní Géčko?

Podle Ehgoetz téměř každá žena, pokud netrpí zdravotními problémy, může dospět k orgasmu. A i když někteří odborníci stále zpochybňují G-bod, mnohé z nás si jeho existenci už vyzkoušeli samy na sobě. G-bod se nachází na přední stěně vagíny mezi stydkou kostí a dělohou, asi čtyři centimetry hluboko.

Jeho velikost je u každé ženy rozdílná, proto ho některé mají problém najít. Jak ho tedy vypátrat? Ty, co už ho už našli, popisují stimulaci G-bodu jako potřebu jít močit. Bingo! Právě tento pocit signalizuje, že jste tento malý zázrak našli.

Zní to složitě? Žádný strach, existuje i mnohem snazší cesta k vrcholu - stimulace klitorisu. Dopřejte si toto potěšení sama při masturbaci, ale nezapomeňte ukázat partnerovi, co vám dělá dobře. Jedině tak se společně dopracujete k vašemu vrcholu.
Při hledání G-bodu radí odborníci následující postup:

Věřit, že existuje.

Nestydět se a hledat ho - sama is partnerem.

Nepodceňovat milostnou předehru.

Najít při sexu nejvhodnější polohu, nejlepší je - žena na zádech, muž klečící mezi jejíma nohama.

Při hledání používat prsty, jak vy, tak partner.

Vzájemně při tom komunikovat.

Jemně tlačit, zrychlovat, nebo zpomalovat stimulaci tak, aby vám to přinášelo slast.

Naučit se rozumět "řeči vlastního těla".

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.